BAŞKAN ARGAN’DAN ÜNYELİLERE TEŞEKKÜR

BAŞKAN ARGAN’DAN ÜNYELİLERE TEŞEKKÜR

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim ARGAN 30 Temmuz Cumartesi günü Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen Ordu mitingine katılım sağlayan kıymetli Ünyeli hemşehrilerimize teşekkür mesajı yayımladı.


İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN, resmi verilere göre 55 binin üzerinde katılımcının yer aldığı ve fındık fiyatının alan bazlı destekler dâhil 54 lira olarak açıklandığı mitinge katılım sağlayarak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a olan özlemlerini ifade eden hemşehrilerine teşekkür etti.


İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN yayımladığı mesajında: Yirmi yıllık iktidarımız döneminde partimizin, her zaman milletinin yanında olduğu gibi çiftçimizin de yanında olduğunu söyledi.Bundan hareketle tarımsal politikaların geliştirilmesinden tutun, taban fiyatın belirlenmesi de dahil üreticimizin yanında olduğunu göstermiştir.Yeni sezonda fındık fiyatını 54 lira olarak belirleyen Sayın Cumhurbaşkanımız, beklentileri karşılayarak tüm üreticilerimizin memnuniyetini karşılamıştır. Bu duygu ve düşüncelerle başta teşkilatımızda görev yapan tüm dava ve yol arkadaşlarım olmak üzere, Ordu’da meydanları doldurup taşıran, o heyecanı yaşayan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.


Sayın Cumhurbaşkanımıza ilimize yapmış olduğu ziyaretleri vesilesi ile yapımı tamamlanan birçok açılış ve fındık üreticisinin her zaman yanında olduğu için şükranlarımı sunuyorum. Milletimize hizmet yolunda bir an olsun vazgeçmeden gece gündüz çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. İnşallah birlik ve beraberlik ruhu ile 2023’te hayallerimizin, hedeflerimizin ve çabalarımızın da karşılığını alacağız.Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN KENAN SELİM ARGAN’DAN BAŞHEKİM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN, Kadın Kolları Başkanımız Neşe Akgül TİYALOĞLU, Gençlik Kolları Başkanımız Abdulkadir DEMİR ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet ATEŞ’i ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.