BAŞKAN GÜLER ALİ İHSAN YAVUZ VE BERABERİNDEKİLERİ AĞIRLADI

BAŞKAN GÜLER AK PARTİ SEÇİM İŞLERİNDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ALİ İHSAN YAVUZ VE BERABERİNDEKİLERİ AĞIRLADI

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Seçim İşleri Başkanlığı İl İstişare Toplantı kapsamında Ordu’ya gelen Ak Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve beraberindekileri ağırladı.

Büyükşehir Belediyesi tarafından 3 yılda hayata geçirilen yatırımların sunumunu izleyen Yavuz, “Ordu’da yapılmayan iş kalmamış. Çok uzun yıllar bakanlığımızı yapmış ve birçok önemli icraatın altında imzası olan siz çok değerli bakanımızın şimdi de Ordu Büyükşehir Belediyesinde olması bizler için çok anlamlı. Bakanlık döneminizde yaptığınız çalışmalar gibi çok özel, çok güzel işlere imza atıyorsunuz” dedi.

“HER GÜN 2023 HASSASİYETİNDE OLMAMIZ LAZIM”

Ordu’da çok verimli bir toplantı gerçekleştirildiğini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Çok faydalı, çok güzel bir toplantı oldu. Bizi eski günlerimize götürdünüz. Seçim çalışmaları başlı başına gönül, disiplin ve organizasyon işi. Bu toplantı ile çok ince noktaları yakalama fırsatımız oldu. Yıllardır bu işin içerisindeyiz. 50 yıldır çalışıyoruz. Erbakan hocamızın zamanında da Turgut beyin zamanında da. Zaten Cumhurbaşkanımızla 94 yılından bu yana beraberiz. Meşhur 94 seçimi vardı o seçim çok önemliydi. Şimdi de benzerini yaşıyoruz. Kritik bir 2023 var. 2023 bence bugün. Her gün 2023 hassasiyetinde olmamız lazım” diye konuştu.

3 YILDA YAPILAN YATIRIMLAR BEĞENİ TOPLADI

Ziyarette Başkan Güler yapılan çalışmalara dair bilgilendirmede bulundu. Başkan Güler, “Fındık kapsülünden hayvan yemi yaptık. Böylece 150 milyon liralık kazanç sağladık. Kendi çikolata markamızı oluşturduk. Hayvancılıkta çok iyi bir altyapımız var. Şu anda Türkiye’de 900 mağazada Ordu yumurtası satılıyor aynı zamanda Akkuş fasulyesi de satılacak. Kendi yazılımımızla su sayacı yaptık. Şu anda fabrikasını kuruyoruz, 24 bin tane ürettik. Üretimini yaptık yurtdışına da ihraç edecek durumdayız. Onun dışında fındık kabuğundan aktif karbon yaptık. Şu an fabrikasını kuruyoruz, temellerini attık. 1 gramında 1 dönüm alan var. Fındık kabuğunu karbonize hale getiriyoruz, sonra yüzeyini nanometrik olarak arttırıyoruz. İçinde bir dönümlük alan var, bakterileri, kiri her şeyi alıyor. Kirli, suya atıyorsunuz tertemiz akıyor. Şeker üretiyorsunuz şeker fabrikasında aktif karbon. Bunu şimdi fabrikasını kuruyoruz. Böylece İthalatı önlemiş olacağız ve ilimize fındığa ek bir kazanç sağlayacağız” şeklinde konuştu.

“ORDU HER ANLAMDA DİKKAT ÇEKEN BİR İL”

Ordu’da güzel bir ev sahipliği ile karşı karşıya kaldıklarını ifade eden Ak Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz Ordu’nun her anlamda dikkat çeken bir il olduğunu söyledi.

“SİZ DEĞERLİ BAKANIMIZIN ŞİMDİ DE ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE OLMASI BİZLER İÇİN ÇOK ANLAMLI”

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in bakanlık döneminde olduğu gibi Ordu’da güzel işlere imza attığına dikkat çeken Yavuz, “Büyükşehirde de farklı bir durum var. Çok uzun yıllar bakanlığımızı yapmış ve birçok önemli icraatın altında imzası olan siz çok değerli bakanımızın şimdi de Ordu Büyükşehir Belediyesinde olması bizler için çok anlamlı. Ordu’da bakanlık döneminde yaptığınız çalışmaların benzerini yaparak çok özel çok güzel işlere imza atıyorsunuz. Muvaffakiyetler diliyoruz” diye konuştu.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir