DCIM\100MEDIA\DJI_0004.JPG

BAŞKAN TAVLI, “ÜNYE’NİN TURİZMİ AÇISINDAN ÖNEMLİ BİR EŞİK”

Geçtiğimiz ay Soçi’den hareket eden ve Bozcaada’ya turistik sefer düzenleyen kruvaziyer turistik gemisi, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. M. Hilmi Güler’in girişimleriyle Ünye Limanı’na da uğramaya başlamıştı. Bu kapsamda 4. kez Ünye Limanı’na demirleyen kruvaziyer gemisinin Ünye ve bölge turizmi açısından önemli bir çalışma olduğunu belirten Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Başkan Güler’e teşekkür etti.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. M. Hilmi Güler’in girişimleriyle Ünye Limanı’nda başlayan çalışmalar, Ünye ve bölge turizmine katkı sunmaya devam ediyor. Limanın genişleme çalışmalarıyla önce Ro-Ro seferleri başlamış ardından da turistik kruvaziyer gemisi Ünye Limanı’na demirlemişti.

Soçi’den hareket eden ve Bozcaada’ya turistik sefer düzenleyen kruvaziyer turistik gemisi, 4. kez Ünye Limanı’na demirledi. Ünye ve bölge turizmi açısından önemli bir adımın atıldığını belirten Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Karadeniz’in incisi Ünye ve Ordu ilimizin bu yıl ilklerle tanışmasına vesile olan Büyükşehir Belediye Başkanımıza ayrıca teşekkür ediyorum. Cruss Gemisi’ni 4. kez Ünye’de görmekten dolayı mutluyuz. Şehrin turizmi noktasında katkı sunması çok önemli. Ünye Limanı’nın işlevsel hale dönüştürülerek şehrin ekonomisine farklı noktalarda katkı sağlaması da son derece değerli. Bugün ticaretin yanında turizme de hizmet veren bir liman haline gelmesiyle ilgili Belediye Başkanımız Sayın Dr. M. Hilmi Güler’e bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir