“BİRLİKTE NİCE HİZMETLERE”

“BİRLİKTE NİCE HİZMETLERE”

Ünye Belediyesi tarafından yapılan ve Karadeniz Bölgesi’nin en muhteşem manzarasına sahip tek mekanı olan Asarkaya Kent Ormanı Yenileme Projesi’nde, Panorama Kafe ve Restoran’ın tamamlanmasının ardından yol çalışmalarında da sona gelindi. Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Ordu Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan yol genişletme ve sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı” diyerek bölge turizmine hayırlı olmasını diledi.

Karadeniz’e en yakın mesire alanı olan Asarkaya Kent Ormanı’nda Ünye Belediyesi tarafından yenileme çalışmaları yürütülürken Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından ise yol genişleme ve sıcak asfalt çalışmaları sürdürülmüştü. Panorama Kafe ve Restoran’ın tamamlanmasının ardından yol çalışmalarında da sona gelindi. Bir süredir belirli saatlerde ulaşıma kapalı olan Asarkaya yolu baştan aşağı asfaltlanarak ulaşıma açıldı. Ordu Büyükşehir Belediyesi ile Ünye Belediyesi tarafından yürütülen çalışmaların sona ermesiyle Asarkaya’ya ulaşım konforlu hale gelirken yenilenen Kent Ormanı bölge turizmine kapılarını açtı.

Başkan Tavlı “Birlikte Nice Hizmetlere”

Konuyla ilgili bir paylaşımda bulunan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Ünye Belediyemiz tarafından yapılan ve Karadeniz Bölgesinin en muhteşem manzarasına sahip tek mekanı olan Asarkaya Kent Ormanı yenileme çalışmaları ve Panorama Kafe ve Restoran’ın tamamlanmasının ardından yol çalışmalarında da sona gelindi. Ordu Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan yol genişletme ve sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı. Birlikte Güçlü Ünye şiarıyla çalıştığımız ve desteğini her zaman hissettiğimiz Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Sn. Mehmet Hilmi Güler’e, Asarkaya Kent Ormanı yolu ve ilçemize değer katan diğer projelere verdiği desteklerden dolayı şahsım ve hemşehrilerim adına teşekkür ederim. Hayırlı olsun” dedi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN KENAN SELİM ARGAN’DAN BAŞHEKİM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN, Kadın Kolları Başkanımız Neşe Akgül TİYALOĞLU, Gençlik Kolları Başkanımız Abdulkadir DEMİR ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet ATEŞ’i ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.