TEKKİRAZ YENİ MEYDANINA KAVUŞUYOR

TEKKİRAZ YENİ MEYDANINA KAVUŞUYOR

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Tekkiraz Meydanı yenileme çalışmalarını yerinde inceleyerek, “Tekkiraz Mahallemize yakışır bir meydanı hemşerilerimize kazandıracağız” dedi.

Tekkiraz Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Tekkiraz Mahallesi’nde yapımına başlanılan meydan çalışmaları hakkında da ilgili birim müdürlerinden bilgi aldı. Baştan sonra yenilenecek olan meydanda başlayan çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını belirten Başkan Tavlı, “Tekkiraz eski Belediye hizmet binasının önünde yer alan ve zamanla tahrip olan meydanın yenilenmesi gerekiyordu. Hem meydan kısmının hem de yol bağlantı kısımlarının baştan aşağı yenilenerek buraya çevresel anlamda bir güzellik katmak, Tekkiraz Mahallemizin de kendine yakışır bir meydana kavuşmasını sağlamak için faaliyetlerimize başladık. İnşallah çok kısa zamanda da hızlı bir şekilde burayı tamamlayarak Tekkiraz Mahallemize yakışır bir projeyi hayata geçirmiş olacağız. Şimdiden hemşerilerime hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Atatürk Sokak’ta Asfalt Çalışması

Tekkiraz Mahallesi Atatürk Sokak’ta başlatılan sıcak asfalt çalışmalarını da değerlendiren Başkan Tavlı “Tekkiraz Mahallesi Atatürk Sokak’ta asfalt çalışmalarına başladık. Akabinde alt bölgede yaptığımız asfalt çalışmalarıyla bu bölgedeki hemşerilerimizin yol noktasındaki sıkıntılarını da bir bir gidermeye çalıştığımızı ve konforlu yola kavuşmalarındaki gayretimize devam ettiğimizi belirtmek istiyorum. Şimdiden hemşerilerimize hayırlı olsun” diye konuştu.  

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN KENAN SELİM ARGAN’DAN BAŞHEKİM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN, Kadın Kolları Başkanımız Neşe Akgül TİYALOĞLU, Gençlik Kolları Başkanımız Abdulkadir DEMİR ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet ATEŞ’i ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.