https://www.unyegundemhaber.com/

Döner Sermaye İşletmesi Bulunan Okul Müdürlerimiz ile Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı döner sermaye işletmesi bulunan okul/kurum müdürleri ile bir araya geldi.

Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fahri ZAİMOĞLU ve Ünye İlçe Millî Eğitim Müdürü Özgür TOKGÖZ ile Şube Müdürlerimizden Erol BAŞAR, Ahmet TUNCAY, Volkan DEMİR ve okul/kurum müdürleri katıldı.

25-03-2021

Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ev sahipliğinde düzenlenen aylık değerlendirme toplantısında, Ünye İlçe Millî Eğitim Müdürü Özgür TOKGÖZ’ün açılış konuşmasının ardından, Müdür Yardımcımız Fahri ZAİMOĞLU, gündem maddeleri kapsamında sunum yaparak, bilgilendirmelerde bulundu.
Toplantı, sunumun ardından okul/kurum müdürlerinin yürütülen ve planlanan çalışmalar ile ilgili bilgilendirmelerde bulunmaları ile devam etti.
Toplantıda, döner sermaye işletmes

25-03-2021

i bulunan oku/kurum müdürleri ile değerlendirmelerde bulunan Müdürümüz “İlimiz eğitimi için bir ekip olarak hep birlikte çalışıyoruz. Yaptığınız çalışmalarda ekip ruhuyla çalışarak birlikte hareket edelim. Yaptığınız çalışmaları paylaşarak, farklı fikirlerle daha değişik ve daha faydalı ürünler ortaya koyabilirsiniz. Bakanlığımız tarafından yayınlanan genelge ile alımların ve protokollerin nasıl yapılacağı belirlenmiştir.  Alınacak malzemeler ile mesleki eğitim öğrencilerine teorik eğitimi destekleyecek olan pratik eğitimler verilecek, böylece öğrencilerimiz uygulamalı olarak öğrenme fırsatı yakalayacaktır.” ifadelerini kullandı. 

25-03-2021

Hakkında: GÖKHAN BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

Orman Yangınları İle Mücadele Komisyon Toplantısı Yapıldı

Orman Yangınları İle Mücadele Komisyon Toplantısı Yapıldı Orman Yangınlarının Önlenmesi ve Söndürülmesinde Görevlilerin Görecekleri İşler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir