Hafızlarımıza belgeleri verildi

Ünye Müftümüz Hüseyin Okuş ‘Hafızlık Tespit Sınavı’nda başarılı olup “Hafızlık Belgesi” almaya hak kazanan öğrencilere belgelerini verdi.

Müftülüğümüze bağlı Merkez kız ve erkek Kur’an Kursu’nda hafızlıklarını tamamlayan ve 2022 yılı Haziran ayında yapılan Hafızlık Tespit Sınavı’nda başarılı olan öğrencilerden Züleyha Kayar, Elif Keçeli, Sefa Kartal, M. Ayad Hammod Al Zaidi, Yusufcan Uğurlu, Mücahit Ay, Nurullah Duman ve Yusuf Selman Güner’e Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürlüğünce hazırlanıp gönderilen Hafızlık Belgeleri Ünye İlçe Müftümüz Hüseyin Okuş tarafından takdim edildi.

Öğrencilere hafızlık belgelerini takdim eden Müftümüz Hüseyin Okuş, “Kur’an kurslarımızda hafızlıklarını tamamlayarak girdikleri sınavda başarılı olan ve hafızlık belgesi almaya hak kazan kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Hamele-i Kur’an olan kardeşlerimizin, bundan sonraki hayatlarında Kur’an’ın ve İslam’ın hadimi olmalarını Rabbimden niyaz ediyorum. Onları yetiştiren anne babalarına, Kur’an kursu öğreticilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

PERŞEMBE’NİN MAHALLELERİ BİRLEŞİYOR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler öncülüğünde ilçelerdeki ulaşım yatırımları aralıksız devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.