https://www.unyegundemhaber.com/

HEYECAN KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

HEYECAN KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

LİDER PARKEYE ÇIKIYOR

Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde Kocaeli Başiskele Engelliler Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımını ağırlayacak.

Sezona hızlı başlayan ve oynadığı ilk 3 maçta da rakiplerine büyük üstünlük sağlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı ligin 4’üncü hafta mücadelesinde parkeye çıkmaya hazırlanıyor. Yarın ( Cumartesi ) saat 12.00’da Altınordu ilçesi Atatürk Spor Salonunda Kocaeli Başiskele Engelliler Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımını ağırlayacak olan engelsizler Ordu’sunda tek hedef ise galibiyet.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

RAKİP TANIMIYOR!

Oynadığı ilk üç maçta da rakiplerine büyük üstünlük kuran Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı sırasıyla, Engelsiz Gaziantep Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımını 81-40, İzmir Bornova Barışgücü Engelli Basketbol Takımını 88-51 ve Karabük Demirkartal Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımını 67 –43 gibi net bir skorla yenme başarısı gösterdi.

Böylece oynadığı 3 maçını da kazanan Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı 6 puan toplayarak ligde puan farkıyla liderliğe yükseldi.

Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligine verilen aradan sonra 4. Hafta Karşılaşması 18 Aralık 2021 tarihinde saat: 12:00’da Altınordu Atatürk Spor Salonunda Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile Kocaeli Başiskele Engelliler Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı arasında oynanacak.

Ordu Büyükşehir Belediyesi
Ordu Büyükşehir Belediyesi

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi 20.05.2024 ile 26.05.2024 tarihleri arasında Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından yapılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir