https://www.unyegundemhaber.com/

KENAN SELİM ARGAN’DAN ANKARA TEMASLARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Ünye – Akkuş – Niksar arasındaki mevcut karayolunun Ulaştırma Bakanlığının 2022 yılı yatırım bütçesine dahil edildiğini belirten AK parti Ünye İlçe başkanı Kenan selim Argan, “Hayırlı olsun.” dedi.

Kenan Selim argan konuyla ilgili olarak yaptığı açıklama paylaşımında, “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile bölgeleri birbirine bağlayan Ünye – Akkuş – Niksar Yolu, mevcut güzergahının karayolları standartlarına yükseltilmesi için Ulaştırma Bakanlığının 2022 yılı yatırım bütçesine dahil edildi.

Bölgemizin uzun zamandır beklentisi olan bu önemli projenin hayata geçirilmesini sağlayan Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Adil Karaismailoğlu’na, bu önemli yatırımın bölgemize kazandırılmasında başından sonuna kadar yakın takipçisi ve destekçisi olan AK Parti Genel Başkanvekilimiz, Ünyeli hemşehrimiz Prof. Dr. Sn. Numan Kurtulmuş’a, AK Parti Ordu ve Tokat Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler’e, AK Parti Ordu İl Başkanımız Sn. Halit Tomakin’e ve hizmetlerin ilçemize kazandırılması için bizlerle birlikte çaba harcayan Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin Tavlı’ya teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun.” ifadelerinde bulundu.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

Vali Erol, Fatsa Melih Koç Anaokulu ve Fatsa AİHL Atölye Açılış Programına Katıldı

Vali Erol, Fatsa Melih Koç Anaokulu ve Fatsa AİHL Atölye Açılış Programına Katıldı Vali Muammer …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir