ÜNYE MEÇHUL ASKER S.K. ANADOLU ŞAMPİYONASI’NDA ORDU’YU TEMSİL EDECEK

ÜNYE MEÇHUL ASKER’İN RAKİBİ GALATASARAY!

Ünye Meçhul Asker S.K. U-18 Kız takımı namağlup kazandığı bölge şampiyonluğunun ardından Türkiye Şampiyonası’na adını yazdırdı. Başarıdan başarıya koşan potanın sultanlarının ilk rakibi Galatasaray takımı oldu.

Ünye Meçhul Asker Spor Kulübü U-18 kız takımı Ünye’de düzenlenen maçlarda namağlup şampiyonluğunu ilan ederek Ordu Şampiyonu oldu. Potanın sultanları ilimizi Bölge Şampiyonası’nda temsil etme hakkı elde ederken düzenlenen şampiyonada namağlup unvanını korumayı başardı.

Bölge Şampiyonası’nda Namağlup Birinci
Sivas’ta oynanan U-18 Kızlar Bölge Şampiyonası’nda Kırmızı Grup’ta yer alan potanın sultanları sırasıyla;
Tokat Karşıyaka’yı 72-49
Sivas İl birincisi Zara Spor’u 69-31
Sivas İl ikincisi Sivas Yıldızları’nı 63-55 skorlarla mağlup edip Bölge Şampiyonası’nda da 3’te 3 yaparak grubunu yine namağlup tamamladı. Kendi grubunda bölge birincisi olan Meçhul Asker S.K U-18 kız takımı aldığı başarılı sonuçla Türkiye genelinde kategorisinde son 32 Takım arasına girmiş oldu.

Potanın Sultanları Gözünü Türkiye Finallerine Dikti
Bölge Şampiyonası’nda da aldığı başarılı sonuçla Türkiye Finallerine gözünü diken potanın sultanları şimdi de Afyonkarahisar’da oynanacak olan Anadolu Şampiyonası’nda boy gösterecek.

İlk Rakibi Galatasaray
Anadolu Şampiyonası’nda Beyaz Grupta mücadele edecek olan kızlar, Galatasaray, İzmir Ege Gelişim ve Çankaya Genç Yıldızlar’ın bulunduğu grupta yer alıyor.

10 Nisan’da başlayacak olan Şampiyonada İlimizi ve ilçemizi temsil edecek olan Meçhul Asker S.K adını Türkiye finallerine yazdırmak istiyor.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

BİRBEN’in Eşsiz Eserleri Sanat Tutkunlarıyla Buluştu

Gülay Birben Resim Sergisi’nin açılışı gerçekleşti. Ressam Gülay Birben’in büyüleyici resim sergisi, bugün Ünye Yalı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir