ÜNYE SANAYİ SİTESİ’NE SICAK ASFALT

ÜNYE SANAYİ SİTESİ’NE SICAK ASFALT

Ordu Büyükşehir Belediyesi, her gün yüzlerce araca hizmet veren Ünye Sanayi Sitesi’nin içerisini sıcak asfalt konforuyla buluşturmak için çalışma başlattı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in ilçe merkezlerinden kırsala kadar, kentin dört bir yanında başlattığı asfalt hamlesi sürüyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen çalışmalarda, mahalle ve grup yolları ile ilçe merkezlerinin yanı sıra istihdama katkı sunan sanayi siteleri ve organize sanayi bölgeleri gibi toplu iş alanları da asfalt konforu ile buluşuyor.

Bu kapsamda Ünye ilçesinde yer alan Ünye Sanayi Sitesi içerisindeki işyerlerine ulaşım sağlayan güzergahlarda sıcak asfalt çalışması başlatıldı.

Sanayi sitesi içerisindeki yollar, yapılan çalışmalarla birlikte konforlu bir yapıya dönüşecek.

SANAYİ ESNAFINDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade eden Ünye Sanayi Sitesi esnafları, “Sanayi sitemizin içinde kalan yollarda yenilenmeye ihtiyaç vardı. Büyükşehir Belediyesi taleplerimizi dikkate alarak çalışmaları başlattı. Desteklerinden dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler ve emeği geçenlere teşekkür ederiz” dediler.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN KENAN SELİM ARGAN’DAN BAŞHEKİM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN, Kadın Kolları Başkanımız Neşe Akgül TİYALOĞLU, Gençlik Kolları Başkanımız Abdulkadir DEMİR ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet ATEŞ’i ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.