ÜNYE VE AKKUŞ’TA ASFALT MUTLULUĞU 

ÜNYE VE AKKUŞ’TA ASFALT MUTLULUĞU 

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ünye ilçesine bağlı Fatih mahallesi ve Akkuş ilçesine bağlı Esentepe mahallesini asfalt konforuyla buluşturdu. Vatandaşların yıllar süren toz ve çamur çilesi sona erdi.

Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan asfalt seferberliği sürüyor. Mahalle ve grup yollarını asfalt ve beton yollarla buluşturan Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, on yılların sorunlarını bir bir çözüme kavuşturuyor. 19 ilçede belirli bir program çerçevesinde devam eden çalışmalarla, vatandaşlara standardı yüksek bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

İKİ MAHALLE YOLU ASFALTA KAVUŞTU

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Ünye ve Akkuş ilçesinde sürdürülen çalışmalarda iki mahalle yolu daha asfalt ile buluştu. Ünye ilçesine bağlı Fatih Mahallesi’nde 3,5 km, Akkuş ilçesine bağlı Esentepe Mahallesindeki 1,5 km uzunluğundaki güzergahtaki emülsiyon asfalt çalışmaları tamamlandı. Vatandaşlara, standardı yüksek konforlu bir ulaşımın kapıları aralandı.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Ünye ve Akkuş ilçelerinde yapılan yol yatırımlarından dolayı memnuniyetlerini ifade eden vatandaşlar, “Yollarımız asfaltla birlikte toz ve çamurdan kurtulmuş oldu. Desteklerinden dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dediler.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir