https://www.unyegundemhaber.com/

ÜNYE’DE, HER NOKTADA HİZMET SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

ÜNYE’DE, HER NOKTADA HİZMET SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

Ünye Belediyesi, ilçenin her noktasında hizmet seferberliği içinde çalışıyor. Kent merkezi dâhil 85 mahallenin her yerinde altyapı, yol, çevre düzenlemesi gibi birçok alanda yapılan çalışmalar hız kesmeden devam ederken Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, çalışmaları bizzat takip ederek yerinde inceliyor. Ünye Belediyesi altyapıdan, üstyapıya, yol çalışmalarından park ve çocuk parkı çalışmalarına kadar Ünye’nin birçok noktada hizmet üretiyor.Ünye Belediyesi Binicilik Tesisleri, Yazkonağı, Fevzi Çakmak, Burunucu, Atatürk ve Çamurlu Mahallelerinde altyapı, yol, park ve çocuk parkı ile diğer çalışmalar devam ediyor.Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, ilçede devam eden hummalı çalışmaları her fırsatta yerinde inceleyerek bilgi alıyor ve denetliyor.

BAŞKAN HÜSEYİN TAVLI YAPILAN ÇALIŞMALARLA İLGİLİ DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU

“Emaneti gözümüz gibi koruyoruz.” diyen Başkan Tavlı, milletin parasını yine millet için harcadıklarını ifade ederek, kılı kırk yararak, hizmetleri aksatmadan tasarruf ederek daha fazla hizmet çabasında olduklarını söyledi.

Tüm birimlerimizle her an istişare halinde sahadayız ve sürekli koordinasyon içerisinde bir çalışma sistemi yürütüyoruz. Sağlıklı bilgi akışının sağlandığı bir sistemi belediyemizde aktif hale getirdik. Böylece taleplere hızlı ve verimli çözümler üretiyoruz. Özellikle Ünye’mizde alt yapı ve yol çalışmaları konusunda bölgemizde en aktif hizmet üreten belediyelerden biriyiz. Hizmet götürülmesi gereken mahallelerimizle ilgili belirli bir program dâhilinde çözümler üretiyor ve vatandaşlarımızı bu hizmetlerle kısa zamanda buluşturuyoruz.

Aynı zamanda Ordu Büyükşehir Belediyemizle uyum içerisinde ve koordineli bir şekilde çalışarak, hizmetin vatandaşlarımıza daha çabuk ulaşması için gayret göstermekteyiz. Sorumluluk sahamızın dışındaki sorunlarla da yakından ilgilenerek ilçemizin daha yaşanabilir bir şehir olması için çabalıyoruz.

”Ünye Belediyesi olarak hizmet üretirken aynı zamanda kentin geleceğine yönelik çalışmaları da yürüttüklerinin altını çizen Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “İlçemiz yapısı itibariye gelişmeye açık ve her açıdan potansiyeli olan bir kent. Bu nedenle ilçemizin, alt yapı ve yol çalışmalarının yanı sıra turizm, sanayi ve eğitim de dâhil olmak üzere birçok alanda gelişmesi için projeler üretiyor ve hayata geçirilmesi için gayret ederek geleceğe dönük hazırlıyoruz.” diye konuştu.

Hakkında: Cesur İlkeli

BLOG YAZARI

Kontrol Ediliyor

HACI ADAYLARINA EĞİTİM SEMİNERİ VERİLDİ

Ordu İl Müftülüğü koordinesinde 2024 yılında Diyanet İşleri Başkanlığı ve Hac-Umre organizasyonu yapan acentelerle Hacca …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir