Vali Sonel, Bir Yetim Evladımızı Daha Mutlu Etti


Vali Sonel, Bir Yetim Evladımızı Daha Mutlu Etti

İl genelinde tespit ettirdiği 2112 yetim ve öksüz evlatlarımıza gönderdiği mektubunun son cümlelerinde onlara; ‘Annen ya da baban hayatta olsaydı özlemini çektiğin onlardan istediğin şey ne olurdu?’ yazarak isteklerini soran ve isteklerini çalışma arkadaşları ile hayırsever iş insanlarının da desteğini alarak yerine getireren, onları mutlu eden Vali Tuncay Sonel, bu defa bir yetim evladımızı daha sevindirdi.

Vali Sonel, 2 yıl önce babasını kaybeden, 2 kardeşi ve annesi ile birlikte yaşayan Ayaz Efe’nin ve ailesinin mutluluğuna vesile oldu.

Vali Tuncay Sonel’in makam aracı bugün 3 yaşındaki Ayaz Efe için süslendi. Vali Tuncay Sonel’in talimatıyla annesi ve kız kardeşleri ile birlikte şehir turu yaparak, doyasıya eğlenen Ayaz Efe unutulmaz bir gün geçirdi. Küçük Ayaz’ın yaşadığı mutluluk ise görülmeye değerdi.

Vali Sonel’in jestinden dolayı oldukça duygulanan anne Naciye Uzun ise, “Sağolsun Sayın Valimiz bizleri onure etti. Çok mutlu olduk, çok duygulandık. Allah razı olsun. Ayaz Efe’ye sünnet merasiminde makam aracını vermesi, bu güzel organizasyonu yapması, gösterdiği yakın ilgi ve desteği dolayısıyla teşekkürlerimizi sunuyoruz” diyerek, duygularını dile getirdi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

ÇOCUKLARIN OYUNU KANLI BİTTİ

Çaybaşı’nda meydana gelen olayda kardeşlerin  oyununda kan aktı. Bir çocuk silahtan çıkan mermiyle hayatını kaybetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.