Vali Sonel, Tayini Çıkan Mülki İdare Amirleri Onuruna Veda Yemeği Düzenledi 

Vali Tuncay Sonel, Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile başka illere tayini çıkan Kaymakamlar onuruna  veda yemeği düzenledi.

Fatsalı Hünkar  Restorantta  gerçekleştirilen veda yemeğine, Vali Tuncay Sonel, Vali Yardımcıları  Zafer Karamehmetoğlu, Bayram Gale, Altınordu Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Vekili Erkan Karahan ve ilçe kaymakamları katıldı. 

Vali  Tuncay Sonel, Edirne Vali Yardımcısı görevine atanan Ordu Vali Yardımcısı Zafer Karamehmetoğlu,  Kocaeli/Kandıra Kaymakamlığına atanan Fatsa Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, Gaziantep/Karkamış Kaymakamlığına atanan Çaybaşı Kaymakamı Furkan Çayır, Edirne Vali Yardımcısı görevine atanan Çatalpınar Kaymakamı Eyüp  Batuhan Ciğerci, Erzincan/Otlukbeli Kaymakamlığına atanan Gülyalı Kaymakamı Aydın Yanık, Kırklareli/Kofçaz Kaymakamlığına atanan Gölköy Kaymakamı Onur Bektaş, Ardahan/Posof Kaymakamlığına atanan Kumru Kaymakamı Emrah Akduman ve İçişleri Bakanlığı onayı ile Aydın/Yenikapı Kaymakam Vekilliğine görevlendirilen Ordu Kaymakam Adayı Şule Demirtaş’a, yeni görev yerlerinin hayırlı olması dileğinde bulundu. 

Tayini çıkan mülki idare amirlerinin, Ordu’da görev yaptıkları süre içerisinde başarılı çalışmalarda ve hizmetlerde bulunduğunu ifade eden Vali Sonel, “Sizlerle ahenk içerisinde çalıştık. Her biriniz benim için çok kıymetlisiniz. İlimiz adına güzel çalışmalarımız, hizmetlerimiz oldu. Bunda sizlerin de emeği var, gayretli çalışmalarınızın katkısı var. İlimize vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yeni görev yerlerinizde başarılarınızın devamını diliyorum. Yolunuz, şansınız, bahtınız açık olsun” diyerek, çiçek takdim etti ve çeşitli hediyeler verdi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

PERŞEMBE’NİN MAHALLELERİ BİRLEŞİYOR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler öncülüğünde ilçelerdeki ulaşım yatırımları aralıksız devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.