Vali Sonel, “Vatandaşlarımızın Duası Yeter ”

Vali Tuncay Sonel, her hafta Çarşamba günlerini “Halk Günü”ne ayırarak, vatandaşların sorun, şikâyet ve taleplerini dinliyor. 

Bugün de Valilik toplantı salonunda gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantısında  vatandaşlar ile tek tek görüşen Vali Sonel, istek ve sorunlarını dinledi ve toplantıda hazır bulunan kurum yöneticileriyle birlikte çözüme kavuşturmak için çaba sarf etti.

Kendisine iletilen iş, sağlık, ekonomik, özel sorun ve  sıkıntılarının çözümü noktasında talepte bulunan  vatandaşlarla yakından ilgilenen ve hatırlarını sorarak onlarla sohbette bulunan Vali Sonel, bugün de 345 vatandaşımızın derdine derman oldu ve hayır dualarını aldı. 

“Halk Günü”ne katılan vatandaşların Kurban Bayramını da kutlayan Vali Tuncay Sonel, “Çarşamba günleri yaptığımız halk günleri toplantılarıyla sizlerle bir arada olmaya isteklerinizi, sorunlarınızı ve dertlerinizi  dinlemeye devam ediyoruz. Bizlere ilettiğiniz tüm taleplere ekip arkadaşlarımızla birlikte ivedilikle çözüm bulmaya, sizlerin her türlü ihtiyaçlarınızın giderilmesi noktasında çaba göstermeye devam ediyoruz” dedi.

“Vatandaşlarımıza gıda kartları , bayram harçlığı, sağlık yardımı veriyoruz. Çocuklarımızı ise çeşitli oyuncaklar ve kıyafetlerle sevindiriyoruz” diyen Vali Sonel, “Vatandaşlarımızı asla  boş göndermiyoruz. Her zaman olduğu gibi bayram öncesi de taleplerini yerine getirerek mutlu bir şekilde evlerine gönderiyoruz. Hayırsever dostlarımıza katkıları dolayısıyla teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

“Halk Günü”ne katılan vatandaşlarımız da, “Sorunlarımızı bizzat Sayın Valimize iletebildiğimiz için çok memnunuz. Allah kendisinden razı olsun. Allah ne muradı varsa versin” diyerek, gösterdiği yakın ilgi dolayısıyla Vali Tuncay Sonel’e teşekkürlerini sunarak, hayır dualarını eksik etmediler.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

YARALI ÇAKAL YAVRUSUNA ŞEFKAT ELİ

Ordu'nun Ünye  ilçesinde yaralı halde bulunan çakal yavrusu, koruma altına alındı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.