YAVRU PATİYE BAŞARILI OPERASYON

YAVRU PATİYE BAŞARILI OPERASYON

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HAYVAN HASTAHANESİ BAŞARILARINA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi Hastanesi patili dostları hayatta tutmaya devam ediyor.

Karadeniz’in en büyük ve en kapsamlı hayvan hastanesi olma özelliği taşıyan, açıldığı günden itibaren gerçekleştirdiği birçok başarılı ameliyatlar ile adını sıkça duyuran Ordu Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi Hastanesi başarılı bir operasyona daha imza attı.

Boğazında diyafram yırtığı nedeniyle getirilen yavru köpek Ordu Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi Hastanesinde gerçekleştirilen başarılı operasyonla sağlığına kavuşturuldu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

UZMAN EKİP ANINDA MÜDAHALE ETTİ

Tecrübeli kadrosu ve son teknolojik cihazlarla faaliyet gösteren Hayvan Hastanesinde tedavisine başlanan ve tetkikleri yapılan yavru patinin diyaframında yırtık olduğu tespit edildi. Veteriner hekimler tarafından başarılı bir operasyon geçiren yavru köpek sağlığına kavuşturuldu.

BÖLGENİN EN BÜYÜK VE EN KAPSAMLI HAYVAN HASTANESİ

Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi Hayvan Hastanesi ameliyathanelerden yoğun bakım ünitelerine, engelli rehabilitasyon ünitelerinden muayene odasına, röntgen ve laboratuvar bölümlerinden pati park oyun alanına kadar pek çok bölümle Karadeniz Bölgesi’nin en büyük ve en kapsamlı hayvan hastanesi olma özelliği taşıyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

800 SOKAK HAYVANINA AYNI ANDA HİZMET VEREBİLİYOR

Tecrübeli kadrosuyla da sokak hayvanları için donanımlı bir yer olacak olan Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi Hayvan Hastanesi sahipsiz, yaralı, hasta, engelli ya da bakıma muhtaç 800 sokak hayvanına da aynı anda hizmet verebilme özelliğine sahip.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

ORDU’DAN AĞRI’YA GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURULDU

ORDU’DAN AĞRI’YA GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURULDU Ağrı Patnos’da görev yapan Ordulu Kübra Öğretmenin minik öğrencileri Ordu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir