ORDU’DA BOĞULMA VAKASI

Ordu’nun Ünye ilçesinde denize giren 4 gençten 2’si boğulma tehlikesi geçirerek hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye göre bugün akşam saatlerinde Atatürk Mahallesi Uzunkum Plajı’na giden 4 genç serinlemek için denize girdi . İçlerinden Alihan Kuru, Hasan Avcı isimli gençler Akıntıya kapılarak boğulma vakası yaşadı.

Çevrede bulunan Enes Kurt ve Ali Fikri Okuyucu Adlı duyarlı vatandaşların yardımıyla ile denizden çıkarılan 2 kişiye olay yerine gelen ilk yardım ve kurtarma ekiplerince ilk müdahaleleri yapıldı.

Alihan Kuru ve Hasan Avcı, 112 Acil Sağlık ekiplerince ilçedeki Ünye Devlet ve Özel Çakırtepe Hastanelerine kaldırıldı. Ünye Devlet Hastanesine kaldırılan Hasan Avcı’nın durumunun iyi olduğu Ünye Özel Çakırtepe Hastane’sine sevkedilen Alihan Kuru’nun ise yoğun bakım ünitesinde kontrol altında olduğu ve bilincinin açık olduğu bilgisine ulaşıldı.

Aynı yerde sabah saatlerinde 3 kişinin daha boğulma tehlikesi geçirdiği ve Gülen Kamping Cankurtaranları tarafından kurtarıldığı bilgisine ulaşıldı.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ÜNYE’DE 19.06.2024 NÖBETCİ ECZANELER

 Eczane Adres TelefonAda EczanesiKaledere Mahallesi, Niksar Caddesi No:86 Ünye / Ordu» Niksar Caddesi Mevkii0 (452) 323-84-52Yasemin EczanesiHükümet Caddesi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir